• 0
 • 0

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

+905466527364

Bizi Arayın

Hakkımızda

hakkımızda

Nasıl çalıştığımız ve müşterilerimiz için denediğimiz hakkında bir video izleyin

Videoyu izle

Biz Kimiz?

Karaman Yapı Market 2005 yılında Konya’nın Kadınhanı İlçesinde kurulmuş olup Bölgenin en iyi yapı malzemeleri firmalarından biridir. Firmamız bünyesinde 4000’i aşkın ürün bulunmakla beraber çeşitliliğinde getirdiği tercih fırsatı, firmamızın en önemli avantajlarından biridir. İnşaata dair neredeyse tüm ihtiyaçlarınızı %100’e kadar karşılıyoruz. Genel olarak ürün çeşitlerimiz demir, çimento, sac, briket, tuğla, bilumum hırdavat ve nalburiye, boya, sıhhi tesisat, seramik ve vitrifiye, banyo, dolap ve aksesuarları, kalıplık kereste, beton ve Marsilya kiremit çeşitleri ve daha birçok temelden özele ihtiyaçlarınızın teminatını sağlıyoruz.

Hali hazırda bayisi olduğumuz Filli boya, Fawori boya, Ünplas, Yurtbay seramik, Anka seramik ve Dalsan alçı gibi birçok bilindik firma ile müşterilerimize kaliteden ödün vermiyoruz. Firmamızın en önemli özelliklerinden biriside müşterilerimize anlayış çerçevesi dâhilinde ekonomik fırsatlar ve ödeme kolaylıkları sağlıyoruz.

İnşaat demek çeşitlilik demek yüzlerce binlerce kalem demek kalıplık Kerestesiyle demir çimentosu tuğla ve briketiyle çimento ve hazır betonuyla envaı çeşit kiremidiyle sıvalık Kum ve Kum çeşitleriyle en uygun araçlarıyla adres teslimi. İnşaat detaylarında Yurtbay ve Anka seramiğin en güncel ve kaliteli çeşit yelpazesiyle filli ve favori boyalarının bayilik hizmetleriyle üstün performanslı su ve ısı yalıtım ürünleriyle hepsinden önemlisi bütün bunları tek adreste bulabileceğimiz adrestir Karaman Yapı Market.

İnşaat sahipleri Malzeme tedarikçisinde çeşitlilik ister tek yerle muhatap olup tek yere borcum olsun ister inşaata dair her şey tek adresten olsun ister aradığım ürünü istediği kadar istediği zaman da temin etmek ister bizde Karaman Yapı olarak işte tam bu noktada sizin yardımınıza koşuyoruz.

Architects
with different approach

10

Awards gained

315

Happy customers

17

Years experience

95

Undergo training

Designer services are no longer a luxury

We are sincerely convinced that using the services of architects and designers in our time is not a luxury, but a conscious

Daniel Nikolson
Martin Fletcher
 • Durability

  Exclusive 10 year warrantly

 • Modern interior

  Exclusive 10 year warrantly

 • Professional team

  Many awards in the interior design

Thanks for your sweet words to us